Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj: Sefaj e dinte prej 23 marsit se shtetasit turq do të arrestoheshin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Sefaj e dinte prej 23 marsit se shtetasit turq do të arrestoheshin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Sefaj e dinte prej 23 marsit se shtetasit turq do të arrestoheshin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 49 shikime
 • 49 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri Ramush Hardinaj pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë ka bërë të ditur se ka kërkuar hetim nga të gjithë mekanizmat lidhur me rastin e arrestimit dhe dëbimit të gjashtë shtetasve turq nga Kosova ditën e enjte.

Kategoritë


0 komente