Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj: Shqiptarët morën rreziqet mbi supe për të shpëtuar hebrenjtë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Shqiptarët morën rreziqet mbi supe për të shpëtuar hebrenjtë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Shqiptarët morën rreziqet mbi supe për të shpëtuar hebrenjtë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shqiptarët ishin më meritorët për shpëtimin e hebrenjve, edhe pse populli shqiptar në atë kohë ishte në një gjende të rëndë dhe ishte për një kohë të gjatë nën okupim.

Kategoritë


0 komente