Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Shtetet e QUINT-in kërkuan të ndalet iniciativa për shfuqizimin e Speciales
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Shtetet e QUINT-in kërkuan të ndalet iniciativa për shfuqizimin e Speciales

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Shtetet e QUINT-in kërkuan të ndalet iniciativa për shfuqizimin e Speciales

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ambasadorët e QUINT-it, i kanë kërkuar nga liderët institucional të vendit që ta ndalin iniciativën për të shfuqizuar ligjin për Gjykatën Speciale.

Kategoritë


0 komente