Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj thotë se Kosova është e gatshme të veprojmë ndaj çdo kërcënimi, KFOR-i shton prezencën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj thotë se Kosova është e gatshme të veprojmë ndaj çdo kërcënimi, KFOR-i shton prezencën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj thotë se Kosova është e gatshme të veprojmë ndaj çdo kërcënimi, KFOR-i shton prezencën

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 212 shikime
 • 212 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj thotë se Kosova është e gatshme të veprojmë ndaj çdo kërcënimi, KFOR-i shton prezencën

Kategoritë0 komente