Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj thotë se Serbia me Demarkim po nënkupton ndarje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj thotë se Serbia me Demarkim po nënkupton ndarje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj thotë se Serbia me Demarkim po nënkupton ndarje

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas mbledhjes së Qeverisë, Kryeministri Ramush Haradinaj ka mbajtur një konferencë për media ku ka folur për procesin e Demarkacionit në mes të Kosovës dhe Serbisë, si dhe për kritikat që zyra e BE-së ka bërë kundrejt rritjes së pagave për kabinetin qeveritar.

Kategoritë


0 komente