Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj ua jep vendimin familjarëve, rruga Prishtinë-Mitrovicë me emrin e heronjve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj ua jep vendimin familjarëve, rruga Prishtinë-Mitrovicë me emrin e heronjve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj ua jep vendimin familjarëve, rruga Prishtinë-Mitrovicë me emrin e heronjve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ua ka dorëzuar familjarëve vendimin për emërimin e autostradës Prishtinë-Mitrovicë, me emrat e heronjve, Zahir Pajaziti, Edmond Hoxha dhe Hakif Zejnullahu.

Kategoritë


0 komente