Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj-protestuesit: Mshele gojën mos piskat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj-protestuesit: Mshele gojën mos piskat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj-protestuesit: Mshele gojën mos piskat

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,198 shikime
 • 1,198 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj është përballur me situatë jo të këndshme kur ka dal para familjarëve të grupit të “Kumanovës” të cilët po protestonin kundër dënimit të tyre.

Kategoritë


0 komente