Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haxhiu: Kemi argumente të mjaftueshme që Kushtetuesja ta hedh poshtë demarkacionin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haxhiu: Kemi argumente të mjaftueshme që Kushtetuesja ta hedh poshtë demarkacionin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haxhiu: Kemi argumente të mjaftueshme që Kushtetuesja ta hedh poshtë demarkacionin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Vetëvendosje, ka vendosur që mos të dorëzohet dhe pas ratifikimit të demarkacionit me Malin e Zi. Ata për këtë do t’i drejtohen Gjykatës Kushtetuese.

Kategoritë


0 komente