Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Për ç’konflikt interesi dyshohet ndërmjet dy zyrtarëve prokurorialë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Për ç’konflikt interesi dyshohet ndërmjet dy zyrtarëve prokurorialë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Për ç’konflikt interesi dyshohet ndërmjet dy zyrtarëve prokurorialë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 302 shikime
 • 302 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për ç’konflikt interesi dyshohet ndërmjet dy zyrtarëve prokurorialë

Kategoritë


0 komente