Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Historia e diplomës false të ish-gjyqtarit që po akuzon EULEX-in
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Historia e diplomës false të ish-gjyqtarit që po akuzon EULEX-in

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Historia e diplomës false të ish-gjyqtarit që po akuzon EULEX-in

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 206 shikime
 • 206 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Malcolm Simmons ishte emëruar gjykatës në EULEX, në vitin 2008. Në CV-në e tij kishte paraqitur një diplomë doktorature. Por e kishte hequr nga CV-ja në vitin 2014 kur u zgjodh Kryetari i Gjykatësve të EULEX-it. Arsyeja: diploma ishte false. Cila është historia e kësaj diplome, Universitetit dhe vet Simmons?

Kategoritë


0 komente