Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

​Hoti: Kjo Qeveri shpejt do të bie
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Hoti: Kjo Qeveri shpejt do të bie

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Hoti: Kjo Qeveri shpejt do të bie

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shefi i Grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti në një konferencë për media, tha se kjo Qeveri shumë shpejt vet do të bie, pasi që vendi nuk mund të vazhdoëj me këtë shumicë parlamentare.

Kategoritë


0 komente