Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hoxha: Duhet sa më shpejt të punohet për përmbushje të agjendës evropiane
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoxha: Duhet sa më shpejt të punohet për përmbushje të agjendës evropiane

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoxha: Duhet sa më shpejt të punohet për përmbushje të agjendës evropiane

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministrja e Integrimeve Evropiane Dhurata Hoxha tha sot se janë duke bërë përpjekje që sa më shpejt të përshpejtojnë proceset lidhur me obligimet që dalin nga agjenda evropiane e Reformave.

Kategoritë


0 komente