Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Hoxha: Nisma do t’ia kthejë dinjitetin Gjakovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoxha: Nisma do t’ia kthejë dinjitetin Gjakovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoxha: Nisma do t’ia kthejë dinjitetin Gjakovës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nisma për Kosovën ka mbajtur tubim elektoral në Gjakovë, ku kandidati i kësaj partie për kryetar të Gjakovës, Fazli Hoxha tha se sot po e fillojnë një betejë të përbashkët që Gjakovës t'ia kthejnë dinjitetin, pasi që me këtë qytet kanë bërë eksperimente partitë tjera që kanë qeverisur deri më tani.

Kategoritë


0 komente