Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Hoxha: Për demarkacion, të lëshojnë pe pasi që nuk ka shumë kohë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hoxha: Për demarkacion, të lëshojnë pe pasi që nuk ka shumë kohë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hoxha: Për demarkacion, të lëshojnë pe pasi që nuk ka shumë kohë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 189 shikime
 • 189 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Hoxha: Për demarkacion, të lëshojnë pe pasi që nuk ka shumë kohë

Kategoritë


0 komente