Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
I Haradinaj: Nëse isha pyet unë, Albini do të lirohej sot
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I Haradinaj: Nëse isha pyet unë, Albini do të lirohej sot

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I Haradinaj: Nëse isha pyet unë, Albini do të lirohej sot

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbajtja e Albin Kurtit në burg, për kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, është e padrejtë për shkak të kundërshtimeve të tij politike.

Kategoritë


0 komente