Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

​I jepet lamtumira aktorit Art Kurtit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​I jepet lamtumira aktorit Art Kurtit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​I jepet lamtumira aktorit Art Kurtit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 84 shikime
 • 84 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot në varrezat e Tyrbes ‘Sheh Fetahut’ i është dhënë lamtumira e fundit Art Kurti, i cili u gjet i vdekur dje në fshatin Goden të Gjakovës.

Kategoritë


0 komente