Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
I mituri nga Gjakova braktis shkollën, u traumatizua nga rrahja e arsimtares
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I mituri nga Gjakova braktis shkollën, u traumatizua nga rrahja e arsimtares

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I mituri nga Gjakova braktis shkollën, u traumatizua nga rrahja e arsimtares

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 1,531 shikime
 • 1,531 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente