Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Idrizi e bindur në fitore, Bahtirin e quan aktor që tallet me mitrovicasit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Idrizi e bindur në fitore, Bahtirin e quan aktor që tallet me mitrovicasit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Idrizi e bindur në fitore, Bahtirin e quan aktor që tallet me mitrovicasit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidatja për kryetare të Mitrovicës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Valdete Idrizi, e cila do të garojë në balotazh me kryetarin aktual nga AKR-ja, Agim Bahtiri, ka qenë e bindur se do të jetë e para në zgjedhjet lokale të 22 tetorit, por assesi nuk ka pritur garën në balotazh me Agim Bahtirin.

Kategoritë


0 komente