Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ilazi: Koalicion me partitë tjera pas 19 nëntorit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ilazi: Koalicion me partitë tjera pas 19 nëntorit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ilazi: Koalicion me partitë tjera pas 19 nëntorit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar të Kaçanikut, Besim Ilazi, ka deklaruar se koalicionin do ta kenë me qytetarin, por ka konfirmuar se kanë pasur bisedime edhe me partitë tjera me shpresë se koalicion do të bëjnë pas zgjedhjeve të 19 nëntorit.

Kategoritë


0 komente