Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Inaugurohen projekte të BE-së me vlerë mbi 1 milion e 200 mijë euro në veri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Inaugurohen projekte të BE-së me vlerë mbi 1 milion e 200 mijë euro në veri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Inaugurohen projekte të BE-së me vlerë mbi 1 milion e 200 mijë euro në veri

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 13 shikime
 • 13 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tri projekte të BE-së, Stacioni i autobusëve, Shtëpia e shëndetit dhe Parku ‘Mitrovica e gjelbër’, me vlerë mbi 1 milion e 200 mijë euro, janë inauguruar sot në veri të Mitrovicës.

Kategoritë


0 komente