Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Incident gjatë fushatës së AKR-së në Mitrovicë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Incident gjatë fushatës së AKR-së në Mitrovicë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Incident gjatë fushatës së AKR-së në Mitrovicë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 57 shikime
 • 57 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një pjesë e skenës për pak sa nuk është djegur tërësisht nga flakët që përfshinë një pjesë të saj nga fishekzjarrët, të cilat u përdorën gjatë fushatës së AKR-së në Mitrovicë.

Kategoritë


0 komente