Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Tmerri i të miturës nga Drenasi- e përdhunuar nga profesori, polici për shumë vite
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Tmerri i të miturës nga Drenasi- e përdhunuar nga profesori, polici për shumë vite

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Tmerri i të miturës nga Drenasi- e përdhunuar nga profesori, polici për shumë vite

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 76 shikime
 • 76 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Tmerri i të miturës nga Drenasi- e përdhunuar nga profesori, polici për shumë vite

 InDoks | E përdhunuar nga shteti /pjesa e parë

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: http://bit.ly/2Gqbomu  0 komente