Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi merr vesh se aktakuzat e para do të ngrihen pas 17 shkurtit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi merr vesh se aktakuzat e para do të ngrihen pas 17 shkurtit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi merr vesh se aktakuzat e para do të ngrihen pas 17 shkurtit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,398 shikime
 • 3,398 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Personat e parë që pritet të akuzohen nga Gjykata Speciale

Kategoritë


1 koment