Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ismajli: Me 300 artikuj do të furnizohen spitalet tona
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ismajli: Me 300 artikuj do të furnizohen spitalet tona

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ismajli: Me 300 artikuj do të furnizohen spitalet tona

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Shëndetësisë ka filluar shpërndarjen e insulinës në të gjitha Qendrat Kryesore të Mjekësisë Familjare në gjithë Kosovën, ndërsa është duke u punuar edhe për furnizim të qëndrueshëm me barnat esenciale për të gjitha spitalet në vend.

Kategoritë


0 komente