Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Kolegji ISPE i dërgon studentët tek përmbaruesi privat – kërkon nga tre mijë euro prej tyre
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Kolegji ISPE i dërgon studentët tek përmbaruesi privat – kërkon nga tre mijë euro prej tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Kolegji ISPE i dërgon studentët tek përmbaruesi privat – kërkon nga tre mijë euro prej tyre

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 118 shikime
 • 118 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kolegji ISPE, i cili nuk ka akreditim në shumicën e programeve të studimit, i ka dërguar tek përmbaruesi privat disa studentë të saj të cilët kishin lënë studimet para shtatë vitesh.

Kategoritë


0 komente