Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Isufi: Veseli , para se ti sulmoi të tjerët, është dashtë ta kryej punën e tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Isufi: Veseli , para se ti sulmoi të tjerët, është dashtë ta kryej punën e tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Isufi: Veseli , para se ti sulmoi të tjerët, është dashtë ta kryej punën e tij

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,272 shikime
 • 2,272 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Isufi: Veseli , para se ti sulmoi të tjerët, është dashtë ta kryej punën e tij

Kategoritë


0 komente