Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Jashari: Në garë hyra me kërkesë të qytetarëve, s’pranova të jem kandidat i PDK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Jashari: Në garë hyra me kërkesë të qytetarëve, s’pranova të jem kandidat i PDK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Jashari: Në garë hyra me kërkesë të qytetarëve, s’pranova të jem kandidat i PDK-së

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i pavarur për kryetar të Skënderajt Bekim Jashari, në një intervsitë për KosovaPress tregon arsyet pse i ka hyrë kësaj gare. Jashari tha se garës për të parin e Skenderajt nuk i hyri për inate të askujt, por për ta ndërtuar këtë vend ashtu siç e deshën babai i tij, Hamëz Jashari dhe axha i tij, komandanti Adem Jashari dhe gjithë dëshmorët e tjerë.

Kategoritë


0 komente