Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kaçaniku, Vitia, Istogu e Deçani pasojnë keq nga vërshimet pas reshjeve të shiut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kaçaniku, Vitia, Istogu e Deçani pasojnë keq nga vërshimet pas reshjeve të shiut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kaçaniku, Vitia, Istogu e Deçani pasojnë keq nga vërshimet pas reshjeve të shiut

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 704 shikime
 • 704 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kaçaniku, Vitia, Istogu e Deçani pasojnë keq nga vërshimet pas reshjeve të shiut

Kategoritë


0 komente