Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kadriu: Do të ndërtojmë rrugë me standarde evropiane
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kadriu: Do të ndërtojmë rrugë me standarde evropiane

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kadriu: Do të ndërtojmë rrugë me standarde evropiane

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Të gjitha rrugët e reja, të cilat do të ndërtohen gjatë këtij viti, do të ndërtohen me standarde evropiane, e jo për interesa të ndonjë partie politike apo për çështje elektorale. Kështu pohoi zëvendësministri i Infrastrukturës, Rexhep Kadriu, në një konferencë për media, ku ka folur për situatën e krijuar në segmentin rrugor Veternik-Prishtinë, lidhur me rrëshqitjet që kanë ndodhur si pasojë e vërshimeve.

Kategoritë


0 komente