Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kanceri i gjirit po prek edhe moshat e reja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kanceri i gjirit po prek edhe moshat e reja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kanceri i gjirit po prek edhe moshat e reja

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 85 shikime
 • 85 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

2 vite më parë kishte vërejtur skuqje dhe ënjtjen tek gjirit i saj, por Fatmire Ferizi e cila vuan nga kanceri i gjirit thotë se erdhi deri në këtë gjendje për shkak se as mjekët nuk e kanë ditur se ajo vuan nga kjo sëmundje.

Kategoritë


0 komente