Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Karateisti gjen shërimin në Royal Medical
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Karateisti gjen shërimin në Royal Medical

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Karateisti gjen shërimin në Royal Medical

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 59 shikime
 • 59 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Karateisti i Përfaqësueses së Kosovës, Alvin Karaqi është lënduar rënd gjatë një meçi me një karaterist turk, dhe shërimin e tij ia ka besuar ekipit të spitalit privat Royal Medical”.

Kategoritë


0 komente