Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kastrati: Po kalon koha e atyre që hanë me dy lugë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kastrati: Po kalon koha e atyre që hanë me dy lugë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kastrati: Po kalon koha e atyre që hanë me dy lugë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tre asamblistë të PDK-së në Mitrovicë, Gani Haliti, Sami Latifi dhe Fatmir Habibaj, nuk janë më pjesë e grupit të asamblistëve të kësaj partie, pasi që nuk kanë respektuar qëndrimin e partisë.

Kategoritë


0 komente