Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Takimi i mistershëm i drejtorit të ZRRE-së me dy shefat e KEDS-it
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Takimi i mistershëm i drejtorit të ZRRE-së me dy shefat e KEDS-it

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Takimi i mistershëm i drejtorit të ZRRE-së me dy shefat e KEDS-it

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 249 shikime
 • 249 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Takimi i mistershëm i drejtorit të ZRRE-së me dy shefat e KEDS-it

 

Në kulmin e kritikave për nënshtrim të ZRRE-së ndaj KEDS-it, është zhvilluar një takim i mistershëm mes shefave të të dy palëve.

Insajderi ka zbuluar se Petrit Pepaj, drejtori menaxhues i Zyrës së Rregullatorit për Energji, ende e ruan miqësinë me menaxherët e lartë të KEDS-it.

  Shfaq më shumë Shfaq më pak

  0 komente