Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kelmendi: Peja është shndërruar në “Luna park”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kelmendi: Peja është shndërruar në “Luna park”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kelmendi: Peja është shndërruar në “Luna park”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryetarë të Pjesës nga Nisma për Kosovë, Sali Kelmendi ka prezantuar programin qeverisës për katër vite e ardhshme. Ai para simpatizantëve të Pejës, është zotuar se do të angazhohet në krijimin e një qyteti me rend dhe ligj në urbanizëm, duke thënë se këtu janë bërë keqpërdorime të mëdha në urbanizëm.

Kategoritë


0 komente