Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kërcënimet e Qeverisë nuk frikësojnë KEDS-in, edhe sot pati ndërprerje të rrymës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kërcënimet e Qeverisë nuk frikësojnë KEDS-in, edhe sot pati ndërprerje të rrymës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kërcënimet e Qeverisë nuk frikësojnë KEDS-in, edhe sot pati ndërprerje të rrymës

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 612 shikime
 • 612 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente