Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kërcënojnë me protesta të reja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kërcënojnë me protesta të reja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kërcënojnë me protesta të reja

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 17 shikime
 • 17 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Banorët e Hades sot kanë protestuar para Qeverisë së Kosovës, në shenjë pakënaqësie ndaj vonesës së procesit të zhvendosjes së banorëve së këtij fshati, ndërsa kanë kërcënuar se nëse nuk merret vendim i drejtë dhe i shpejtë për çështjen e tyre, do të organizojnë protestë jo paqësore.

Kategoritë


0 komente