Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kërkohet dënimi i të dyshuarit për vdekjen e Antigona Morinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kërkohet dënimi i të dyshuarit për vdekjen e Antigona Morinës

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kërkohet dënimi i të dyshuarit për vdekjen e Antigona Morinës

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 216 shikime
 • 216 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kërkohet dënimi i të dyshuarit për vdekjen e Antigona Morinës

Kategoritë0 komente