Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Institucionet të përkushtuara për sigurinë në rrugë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Institucionet të përkushtuara për sigurinë në rrugë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Institucionet të përkushtuara për sigurinë në rrugë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 13 shikime
 • 13 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Institucionet mbeten të përkushtuara për sigurinë në trafik me qëllim të mënjanimit të aksidenteve, duke kujtuar se këtë vit ka pas shumë aksidente me fatalitet.


  0 komente