Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kjo ishte atmosfera te Thaçët për lirimin e Sylejman Selimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kjo ishte atmosfera te Thaçët për lirimin e Sylejman Selimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kjo ishte atmosfera te Thaçët për lirimin e Sylejman Selimit

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 2,886 shikime
 • 2,886 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo ishte atmosfera te Thaçët për lirimin e Sylejman Selimit   0 komente