Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | “Klani Pronto” pritet ta rrit fuqinë dhe ndikimin e tij në sistemin prokurorial
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | “Klani Pronto” pritet ta rrit fuqinë dhe ndikimin e tij në sistemin prokurorial

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | “Klani Pronto” pritet ta rrit fuqinë dhe ndikimin e tij në sistemin prokurorial

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 861 shikime
 • 861 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | “Klani Pronto” pritet ta rrit fuqinë dhe ndikimin e tij në sistemin prokurorial

Burime të Insajderit bëjnë me dije se tashmë është arritur konsensus brenda Këshillit Prokurorial dhe Prokurorisë së Shtetit, që Bahri Hyseni të zgjidhet kryesues i KPK-së, në vend të Blerim Isufajt, të cilit i kalon mandati tre-vjeçar.

 

 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente