Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
KMDLNj: Qytetarët mos t’i paguajnë humbjet e KEDS-it dhe të paditet ZRRE
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KMDLNj: Qytetarët mos t’i paguajnë humbjet e KEDS-it dhe të paditet ZRRE

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KMDLNj: Qytetarët mos t’i paguajnë humbjet e KEDS-it dhe të paditet ZRRE

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vendimi i fundit të Zyrës së Rregullatorit të Energjisë që humbjet e energjisë elektrike në rrjetin e KEDS-it, të faturohen me miliona euro te konsumatorët e përgjegjshëm, po konsiderohet jo ligjorë, i turpshëm dhe i pa pranueshëm.

Kategoritë


0 komente