Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
KOHA me urim të veçantë për 10 vjetorn e Pavarësisë së Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KOHA me urim të veçantë për 10 vjetorn e Pavarësisë së Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KOHA me urim të veçantë për 10 vjetorn e Pavarësisë së Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, “Grupi Koha” vjen me një urim shumë të veçantë. Këto janë disa pamje nga prapaskena e xhirimeve të një klipi përmes së cilit “Koha” uron këtë 10 vjetor.

Kategoritë


0 komente