Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kolegji ISPE dhe Universiteti Seinäjoki sjellin në Kosovë Fakultetin e Infermierisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kolegji ISPE dhe Universiteti Seinäjoki sjellin në Kosovë Fakultetin e Infermierisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kolegji ISPE dhe Universiteti Seinäjoki sjellin në Kosovë Fakultetin e Infermierisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 18 shikime
 • 18 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kolegji ISPE ka nënshkruar marrëveshjen e bashkëpunimit me Universitetin e Shkencave të Aplikuara Seinajoki, marrëveshje kjo e para në Kosovë e kësaj natyre, nëpërmes të cilës studentëve kosovarë do t’ju mundësohet të marrin diploma të vlefshme në Kosovë, Finlandë dhe vende të tjera të BE-së.

Kategoritë


0 komente