Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Kolona

61,697 shikime

Viti 1999. Një familje e cila po arratiset nga Kosova, ndalet në një pikë kontrolli serbe, ku janë të detyruar të bëjnë një zgjedhje në skajet e humanes. Ademi duhet të zgjedhë jetën e kujt do të shpëtojë nga vrasja e sigurt: të të birit apo të nipit të tij!

Shfaq më shumë

Regjisor: Ujkan Hysaj 

Producent: Ujkan Hysaj 

Aktorë: Sunaj Raca, Irena Cahani, Arbnesha Grabovci, Vedat Haxhiislami, Shkelqim Islami, Vlado Jovanovski, Besnik Krapi, Enis Krapi, Albulena Kryeziu, Don Raca 
 

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Kolona
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat