Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Afro 3 milionë euro dëme vetëm në infrastrukturë nga vërshimet në Suharekë

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Afro 3 milionë euro dëme vetëm në infrastrukturë nga vërshimet në Suharekë

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 628 shikime
 • 628 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Afro 3 milionë euro dëme vetëm në infrastrukturë nga vërshimet në Suharekë

Kategoritë0 komente