Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Konfiskohen produkte pa afat në kompaninë që importoi mishin 12 vjet të vjetër nga Belgjika
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Konfiskohen produkte pa afat në kompaninë që importoi mishin 12 vjet të vjetër nga Belgjika

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Konfiskohen produkte pa afat në kompaninë që importoi mishin 12 vjet të vjetër nga Belgjika

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 473 shikime
 • 473 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Konfiskohen produkte pa afat në kompaninë që importoi mishin 12 vjet të vjetër nga Belgjika

Kategoritë


0 komente