Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kosova i ka 40 ditë afat për ta kaluar demarkacionin, Thaçi paralajmëron pasoja në të kundërtën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova i ka 40 ditë afat për ta kaluar demarkacionin, Thaçi paralajmëron pasoja në të kundërtën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova i ka 40 ditë afat për ta kaluar demarkacionin, Thaçi paralajmëron pasoja në të kundërtën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 118 shikime
 • 118 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova i ka 40 ditë afat për ta kaluar demarkacionin, Thaçi paralajmëron pasoja në të kundërtën

Kategoritë


0 komente