Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kosova mban stërvitjen e parë para sfidës me Lituaninë, synojnë paraqitje dinjitoze
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova mban stërvitjen e parë para sfidës me Lituaninë, synojnë paraqitje dinjitoze

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova mban stërvitjen e parë para sfidës me Lituaninë, synojnë paraqitje dinjitoze

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll, sot ka zhvilluar seancën e parë para sfidës së parë kualifikuese për Kupën e Botës “Kina 2019”.

Kategoritë


0 komente