Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
KPK me rregullore për siguri më të madhe të të dhënave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KPK me rregullore për siguri më të madhe të të dhënave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KPK me rregullore për siguri më të madhe të të dhënave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Këshilli Prokurorial i Kosovës për herë të parë ka miratuar rregulloren për shfrytëzimin e teknologjisë së informacionit dhe komunikimit në sistemin prokurorial.

Kategoritë


0 komente