Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

KQZ është gati, shpërndahet materiali i ndjeshëm nëpër komuna
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KQZ është gati, shpërndahet materiali i ndjeshëm nëpër komuna

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KQZ është gati, shpërndahet materiali i ndjeshëm nëpër komuna

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka përmbyllur përgatitjet për raundin e dytë të zgjedhjeve që do të mbahen nesër në 19 komuna dhe ku të drejt vote kanë 1 milion e 353.613 persona.

Kategoritë


0 komente